Par mums

Mēs esam betonēšanas darbu uzņēmums, kurš veic betona konstrukciju būvniecību visā Latvijā. Mūsu uzņēmuma prioritāte ir augsta izpildāmo darbu kvalitāte un profesionāla attieksme.

Uzņēmumā strādā patstāvīgs un pieredzējis meistaru kolektīvs ar pilnībā nodrošinātu materiāltehnisko bāzi. Komandu veido cilvēki, kas ir vērsti uz rezultātu, spēj veikt fiziski smagu darbu, sarežģītos apstākļos, ir noturīgi stresa situācijās, spējīgi saglabāt disciplīnu un attieksmi,  atrodoties komandējumos.

Gadu gaitā mums ir izveidota uzticama sadarbība ar reģionālajiem materiālu un būvtehnikas piegādātājiem un ražotājiem. Pārdomāta,sagādājamo materiālu, tehniskā atbalsta organizācija un darba kontrole, ļauj mums racionāli izmantot finanšu resursus un nodrošināt maksimāli ātru un kvalitatīvu rezultātu.

Mūsu darba pieredze ir  vairāk kā  60 dažādu betona konstrukciju izbūve,sākot no  lentveida betona pamatiem privātpersonām līdz sarežģītām dzelzsbetona konstrukcijām ražošanas uzņēmumiem, visā Latvijā.

Profesionāls meistaru kolektīvs, labs serviss, augsta izpildāmo darbu kvalitāte un godīga attieksme pret klientiem ir mūsu uzņēmuma vērtība!

22-236x300

Pēteris Rilss

uzņēmuma vadītājs

Tālr.nr.:29465770

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Atsauksmes

Zemnieku saimniecība “Kalndunduri”

kalndunduriLiellopu kūts un lopu guļvietu betonēšanas darbi tika veikti profesionāli un kvalitatīvi. Uzteicama ir betonadarbi.lv spēja ievērot gan noteiktos termiņus, gan tāmē paredzēto budžetu. Bija patīkami sadarboties ar savas nozares ekspertiem, tas deva absolūtu pārliecību par pozitīvu rezultātu.

 

Zemnieku saimniecības “Kalndunduri” īpašnieks Viesturs Liepiņš

Zemnieku saimniecība “Gulbiškas"

gulbiskas

Sadarbība ar betonadarbi.lv man bijusi ļoti pozitīva, jo noslēdzot lauksaimniecības angāra un lauksaimniecības noliktavas betonēšanas darbus, pieņēmām lēmumu turpināt arī pārējos būvniecības darbus ar šo uzņēmumu. Patīkami pārsteidza uzņēmuma darbinieku profesionalitāte un atsaucība, kas mums ir noteicošie faktori, izvēloties ilgtermiņa sadarbības partneri.

 

Zemnieku saimniecības “Gulbiškas” īpašnieks Siliņš

Kontakti

E-pasts:info@betonadarbi.lv, Tel: 29465770